Álláslehetőségek

Morzsa

Legyél te a Magyar Cserkészszövetség új pénzügyi munkatársa!

Milyen feladatok töltenék ki a mindennapjaidat?
  • A Szövetség pénzügyi-működési folyamatainak támogatása:
    • hazai és nemzetközi cserkész programok  megvalósulásának követése,
    • pénzügyi elszámolásokban való részvétel,
    • a pénzügyi vezető munkájának segítése.
  • Külföldi és hazai finanszírozású projektek teljes körű pénzügyi lebonyolítása:
    • tervezés, nyomonkövetés, elszámolás,
    • együttműködés a szakmai megvalósító és menedzsment csapattal.
  • Működési és projekt vonalon is a feladataid közé tartozna:
    • a számlák iktatása, ellenőrzése, rendszerezése,
    • nyilvántartások vezetése,
    • kapcsolattartás külső és belső partnerekkel,
    • riportálás, adatszolgáltatás (a pénzügyi vezető és a támogatók felé).
Te vagy a tökéletes jelentkező, ha…
  • magas szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel,
  • minimum 3 év releváns szakmai tapasztalatod van a pénzügy területén,
  • gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettséged van,
  • részt vettél már külföldi vagy hazai finanszírozású projektek megvalósításában,
  • munkavégzésed precíz, megbízható,
  • önálló és proaktív vagy, valamint csapatban is szívesen dolgozol.
Plusz előnyt jelent, de nem elvárás, ha…
  • cserkészmúlttal rendelkezel, ismered a cserkészetet,
  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezel.
Amire mindenképp számíthatsz nálunk:
  • lehetőséged lesz szakmailag fejlődni,
  • fiatalos, lendületes és proaktív csapat tagja lehetsz,
  • segítő és támogató közösségben dolgozhatsz,
  • rugalmas munkaidő,
  • home office lehetőség (heti 1-2 nap).

A munkavégzés helye: a Szövetség székháza (1025 Budapest, Tömörkény u. 3/A)

Várjuk jelentkezésedet 2024. február 12-ig, a hr@mcssz.hu email címen az önéletrajzod mellékletével, valamint a fizetési igény (bruttó havi munkabér) feltüntetésével!