Álláslehetőségek

Morzsa

Álláshirdetések

Keressük új munkatársunkat az alábbi pozícióra:

Karbantartó / Üzemeltetés fejlesztés:

(Cserkészingatlanok Nonprofit Kft.)

Ezermestert keresünk! Ha szereted a zöldfelületekkel és az épületekkel járó feladatokat, pörgést és változatosságot, van benned egy jó adag proaktivitás és talpraesettség, szeretnénk hallani rólad!

Három különleges, széles célközönséget megszólítani és sokféle rendezvényt befogadni képes rendezvényhelyszín (Teleki-Tisza-kastély, BiPi Villa és Sztrilich Pál Cserkészpark) karbantartására, fejlesztésére keressük csapattársunkat.

Kezdés: azonnal

Jelentkezés: info@cserkeszingatlanok.hu önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel február 14-ig

Munkavégzés helye: elsősorban Nagykovácsi

Feladatok:

  • Épületek problémáinak megelőzése / felismerése
  • A zöldfelületek, tó tervszerű és folyamatos gondozása, ápolása
  • Eszközök és berendezések rendszeres karbantartása, működésük biztosítása
  • A felmerülő műszaki és egyéb problémák és feladatok megoldása
  • Évszaknak megfelelő előkészületek és ad hoc feladatok ellátása
  • Beosztott ügyeleti elérhetőség (rendezvények alatt is)
  • Fejlesztések megvalósítása
  • Közreműködés a csapatmunkában (pl. rendezvényszervező, iroda)

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, vagy több éves tapasztalat (szívesen várunk teljesen pályakezdő kőművest, villanyszerelőt, vízszerelőt, festőt, kertészt vagy egyéb munkakörben jártas személyt, akinek a szakmáján túl fizikai rátermettsége is megvan a munkához)
  • Önálló, precíz, alapos, pontos munkavégzés
  • Elhivatottság, “jó gazda” szemlélet és rendszeretet
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Kreatív problémamegoldásra való hajlandóság
  • Erkölcsi bizonyítvány (feddhetetlen előélet)

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Motoros (kézi)szerszámok magabiztos használata
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó
  • Nagykovácsi, Remeteszőlős vagy környéki lakos
  • Előző munkahelyről származó ajánlás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett foglalkoztatást; kiszámítható jövedelem
  • Változatos környezet, értékalapú közösség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Hosszabb távon lakhatási lehetőség (próbaidőt követően, külön megegyezés alapján)